Ankara dünya göz hastanesi

Deniz Ankaranın en iyi hastaneleri listesine 29.03.2011 tarihinde ekledi.
Ankara dünya göz hastanesi Ana Resim

Randevu ve Bilgi için: 444 44 69

Adres: Tunus Caddesi No:28 Kavaklıdere / Ankara

Göz’de Deneyim, Teknoloji ve Güven Ankara’da
Dünyagöz Grubu, 13’üncü ve en büyük hastanesini Ankara’nın ve tüm Anadolu’nun hizmetine açtı. Büyüyen yapısı ile Dünyagöz, Türkiye’nin gözlerine ışık olmaya devam ediyor.

Ankara’nın en önemli caddelerinden Tunus Caddesi’nde yer alan 18 katlı akıllı binası, son teknolojisi ve 15.000 m2’lik geniş alanı ile dünyanın en büyük göz hastanesi olan Ankara Dünyagöz, gözün 19 alt branşında deneyimli medikal kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

Hastanede, lazer ve genel ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde büyük önem taşıyan tetkik cihazlara kadar tüm donanım dikkatle hazırlandı. Gözün alt branşları için ayrı departmanların bulunduğu Ankara Dünyagöz’de, hastaların yaş gruplarına ve hastalıklarına özel dizayn edilen katlar bulunuyor.

Dünyagöz, VIP hizmetlerini Ankara’ya da taşıdı. Ankara hastanede VIP hizmet almak isteyen hastalar için, hasta odalarından muayene odalarına kadar her türlü ihtiyaç düşünüldü. Hastanede, dünya yemeklerinin sunulduğu restoranlar, vale hizmeti , ücretsiz wireless internet erişim hizmeti bulunuyor.

Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet kalitesiyle hastaneden çok 7 yıldızlı otel konforuna sahip Ankara Dünyagöz, teknoloji, teknik donanım ve hekim kadrosu ile hastalarına en mükemmel hizmeti sunmayı hedefliyor. Başkentlilerin yoğun ilgi gösterdiği Dünyagöz Ankara’dan öncelikli randevu alabilmek için online randevu talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

ESKİŞEHİR İSTİKAMETİNDEN GELENLER:Eskişehir yolu, Koru, Ümitköy, Bilkent, yönünden gelenler Akay altgeçitine girerek Dünyagöz Hastanesi tabelalarını takip edip Tunus Caddesine çıkabilirler.
ÇANKAYA İSTİKAMETİNDEN GELENLER:Çankaya istikametinden gelenler Bakanlıklar kavşağından sonra Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu binasından sağa dönerek Tunus Caddesine giriş yapabilirler.
ULUS, KIZILAY İSTİKAMETİNDEN GELENLERUlus, Kızılay istikametinden gelenler, Kavaklıdere ‘ye kadar çıkıp , Kavaklıdere kavşağından geri döndükten sonra Bakanlıklardan sağa dönerek Tunus Caddesine girebilir veya
Bakanlıklar alt geçitinden Küçükesat Kavşağına çıkıp , Esat Caddesi Dedeman Oteli önünden Tunus Caddesine inebilirler.
DİKMEN İSTİKAMETİNDEN GELENLERDikmen caddesini takip edip Bakanlıklar kavşağından Küçükesat yönüne (sağ) döndükten sonra Akay altgeçitine girip Dünyagöz hastanesi tabelalarını takip ederek Tunus Caddesine çıkabilirler.
AŞTİ İSTİKAMETİNDEN GELENLERAşti istikametinden gelenler Ankaray (Hafif Raylı Sistem) yardımı ile Kızılay’a gelip. Kızılay’dan sonra Kavaklıdere ‘ye kadar çıkıp , Kavaklıdere kavşağından geri döndükten sonra Bakanlıklardan sağa dönerek Tunus Caddesine girebilir veya Bakanlıklar alt geçitinden Küçükesat Kavşağına çıkıp , Esat Caddesi Dedeman Oteli önünden Tunus Caddesine inebilirler.
Not : Hastanemiz Kızılay meydanı, Küçükesat Dörtyol, Kuğulu Park, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Akay, Tunalı ve Bestekar caddelerine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Anlaşmalı Kurumlar- SGK
- T.B.M.M.
- Özel Sigortalar ve Bankalar
- Özel Şirketler ve Kurumlar

Ankara dünya göz hastanesi ile ilgili Yorumunuz

+1
13
-1