Takip Et

En güzel MediaCat Yayınevi Kitapları

En güzel MediaCat Yayınevi Kitapları sizce hangileri?

1
mehmet  |  17.01.2011   |  +1   
+1
1
-1

Diyelim ki işyerinde düşmanca davranan bir meslektaşınız, öfkeden deliye dönmüş bir müşteriniz, son derece alaycı bir çalışanınız var. Böylesi zor durumlarda insanlara istediğinizi nasıl yaptırırsınız? İknanın Anahtarı’nda tecrübeli psikiyatrist, danışman ve iş koçu Mark Goulston, verimli bir iletişimin imkansız göründüğü zamanlarda bile herkese ulaşmanın sırrını açıklıyor.

 Devamını Oku »
2
mehmet  |  17.01.2011   |  +3   
+1
3
-1

Büyük savaş ustası Sun Tzu’nun yol arkadaşlığıyla rekabetin ve başarının olmazsa olmazlarından strateji kavramını çok farklı yönleriyle ele alan Sait Aytemur’un son kitabı Ya Strateji Ya Toksik Domates MediaCat Kitapları tarafından yayımlandı.

 Devamını Oku »
3
Emre Eren  |  22.01.2011   |  +1   
+1
1
-1

Kavramsal Çağda İş Başarısının 6 Anahtarı Bu Kitapta! Daniel H. Pink’in bu kitabı dünya çapında en çok satanlar arasında yer alıyor. “Büyük başarı! Bu bir kişisel gelişim kitabı değil. Çok daha önemli bir kitap. Bir dönüm noktasına işaret eden, herkesten önce okumuş olmak isteyeceğiniz şu ender kitaplardan biri. Dan Pink bir kez daha taşı gediğine koyuyor .

 Devamını Oku »
4
+1
0
-1

Pazarlama her ne kadar yıllar boyunca tanımlanmış olsa da bir konu olarak çekiciliğinden hiçbir zaman bir şey kaybetmemiştir. Pazarlamanın çekiciliğine kapılanlar ister uygulamacı ister danışman ve/veya eğitmen olsunlar, insanlarla ilgilidirler ve insan olarak ilgi çekicidirler.

 Devamını Oku »
5
+1
0
-1

Markalar, reklamlar, tüketiciler, iletişim araçları, dağıtım kanalları, perakendeciler kısacası pazar ve bu arada toplum, topyekun bir değişim yaşıyor.

 Devamını Oku »
6
+1
0
-1

Televizyon Reklamı Böyle Yapılır televizyon reklamları yaratmanız için tartışmasız bir rehber… Televizyon nasıl iletişim kuruyor, planlamacılar yeni içgörülerle sürece nasıl katkıda bulunuyor, televizyon reklamları için mükemmel fikirler nasıl bulunur, reklamlar nasıl yapılandırılır, konseptler nasıl kabul ettirilir, nasıl uygulanmaları gerekir? Her şey adım adım inceleniyor.

 Devamını Oku »
7
+1
0
-1

“Herkes senaryo yazabilir” iddiasıyla yola çıkan bu kitap, büyülü fenerin aydınlattığı sihirli dünyaya girmek isteyen tüm senaryo yazarı adaylarına “kalemi, kağıdı alın ve yazmaya başlayın” çağrısında bulunuyor.

 Devamını Oku »
8
+1
0
-1

Futbolda yaşanan Anadolu devrimi ve CHP’de yaşanan büyük değişimin yarattığı umut dalgası sürerken, ekonomik alanda yeni açılımlar getiren İleri Dönüşüm Kutusu da raflarda yerini aldı.

 Devamını Oku »
9
+1
0
-1

Dünyanın en ünlü sosyal psikoloji uzmanı Robert B. Cialdi’nin muhteşem eseri İknanın Psikolojisi, yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir başvuru kitabı. Cialdi’nin uzun yıllar süren araştırmaları sonucunda ortaya çıkan bu kılavuz kitap aşkta, işte ve sosyal ilişkilerde insanları ikna edebilme yeteneğinin nasıl kazanıldığını yaşanmış örneklerle anlatıyor.

 Devamını Oku »
10
+1
0
-1

Bir soluk alın. Daha derin bir soluk alın. Farz edin ki 95 yaşındasınız ve ölüm döşeğindesiniz. Son nefesinizi vermeden önce, size büyük bir hediye veriliyor: Zamanda geriye yolculuk yapabilme yeteneği ‒şu an bu satırları okumakta olan kişiyle konuşabilme şansı, iş yaşamında daha başarılı olması ve daha iyi bir hayat sürmesi için ona yardımcı olabilme şansı.

 Devamını Oku »
11
mehmet  |  17.01.2011  
+1
0
-1

“Deha” denen şeyin kaynağı her şeye farklı bakabilmek. Sağ ve sol beyninizi daha bütünsel bir şekilde kullanmayı öğrenmek, geçmişten günümüze bir fırsat kaynağı getirmiş ve günümüzde gelecek için fırsat yaratabilecek noktaları aramak, radikal fikirleri eyleme geçirmek için işleyişe içeriden dışarı değil dışarıdan içeri bir bakış açısıyla bakmak.

 Devamını Oku »
Listede eksik birşey mi var? Hemen Ekle:
Bu listeleri ziyaretçilerimiz oluşturuyor. Listede eksiklik gördüyseniz üyelik şartı olmadan ekleme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi.
mehmet hakkında:

Merhaba,
Size internetde her konunun en iyisini bulabilmeniz bunları oylayıp yorumlayabilmeniz için kurulmuş eniyim.com un ekibindeyim.
Buradaki konularla alakalı olarak bana mehmet@eniyim.com adresinden ulaşabilirsiniz.