Takip Et

En iyi Youtube Video indirme programları

Youtube’ dan video izlemek çok güzel de, ya o videoyu bilgisayarımıza indirmek isterseniz hangi programları kullanabilirsiniz?

1
mehmet  |  1.02.2011   |  +6   
+1
6
-1

Aslında tam olarak bir bilgisayar programı sayılmasa da DownloadHepler süper kullanışlı çok yetenekli bir yazılım. DownloadHelper aslında bir Firefox eklentisi, Firefox browser kullanıyorsanız ve Youtubedan video indirmek istiyorsanız mutlaka eklenti olarak eklemelisiniz.

 Devamını Oku »
2
mehmet  |  1.02.2011   |  +3   
+1
3
-1

Göründüğünden çok şeyler alabileceğiniz bir program, MP3 Ninja aslında bir MP3 arama programı, MP3 lerini arıyor buluyor ve onları size download edebiliyor, bunun yanında arama çubuğuna yazdığınız kelimeri Youtube’dan da arıyor ve sonuçları size listeliyor.

 Devamını Oku »
3
mehmet  |  1.02.2011   |  +2   
+1
2
-1

Bilgisayarınıza kolayca indirip yükleyebileceğiniz bir program. Toplam boyu 3 MB civarında. İndirmek istediğiniz youtube video sunun adresine Link bölümüne kopyaladıktan sonra Start butonuna basmanız yeterli.

 Devamını Oku »
Listede eksik birşey mi var? Hemen Ekle:
Bu listeleri ziyaretçilerimiz oluşturuyor. Listede eksiklik gördüyseniz üyelik şartı olmadan ekleme yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi.
mehmet hakkında:

Merhaba,
Size internetde her konunun en iyisini bulabilmeniz bunları oylayıp yorumlayabilmeniz için kurulmuş eniyim.com un ekibindeyim.
Buradaki konularla alakalı olarak bana mehmet@eniyim.com adresinden ulaşabilirsiniz.